Realność świata w serii gier GTA

Duet skrzypcowy, Gry, Przywieszki tyvek
Realność świata w serii gier GTA
83

Views

rp_rozrywka40.jpgGta to jeden z najbardziej docenianych tytułów w świecie gier komputerowych. Zachwyca przede wszystkim niezwykłą obszernością świata, jaki przed graczem otwiera. Do gustu graczy najbardziej przypadło odwzorowywanie realnych, prawdziwych miast. Producenci Gta zaproponowali zupełnie nowy sposób projektowania gry. Gracz porusza się po wiernych kopiach prawdziwych amerykańskich miast, odwzorowanych naprawdę wiernie. I tak, w trzeciej części gry, akcja rozgrywa się na ulicach Nowego Jorku, w Vice City przenosimy się do wiernej repliki słonecznego Miami, San Andreas wrzuca gracza w wir trzech znanych miast – Los Angeles, San Francisco i pełnego rozrywki Las Vegas. Gta IV wraca ulokowaniem akcji do Nowego Jorku, a Gta 5 do Miami.

Gracz przemierza prawdziwe ulice, napotyka na znane budynki, parki, stadiony i pomniki. Stworzenie świata gry wzorowanego na prawdziwych amerykańskich metropoliach, okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Gracze niezwykle szybko docenili pomysł producentów z Rockstar.

Ciekawe artykuły:

Realność świata w serii gier GTA
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Review Overview
User Rating:
0/5
(80 votes)
Tags: kaplica Santori, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Minikoparka Gorlice, certyfikat flange fitter, fluorokrzemian glinu, onlynails cennik, trioxygen 5, redox extreme efekty, bcaa katowice sklep, balayage fryzjer kraków, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850
Written by admin

0 Comment
  1. escape room szczecin

    Bardzo ciekawe artykuły na tej witrynie!

Comments are closed.