Muzeum Lego Karpacz

Eleganckie designerskie muchy, Zabawa
Muzeum Lego Karpacz
24

Views

Muzeum Lego Karpacz (2)Makiety tematyczne serii lego, takie jak: Star Wars, City, Technics, Miners czy Atlantis, oraz jedyne i niepowtarzalne autorskie eksponaty, znajdziemy w prywatnym muzeum techniki i klocków lego w Karpaczu.

Muzeum lego Karpacz poleca wszystkim i dzieciom i dorosłym, każdy turysta, który zawita do Karpacza powinien odwiedzić to niezwykle miejsce.
Możliwość pilotowania eksponatami, sprawia, że zabawa w tym miejscu jest fantastyczna, a czas tam spędzony z powrotem przybliża nas do naszego dzieciństwa. Nasze dzieci, nie tylko będą zafascynowane tym miejscem, ale i także z trudem oderwiemy ich od tych ruchomych makiet i eksponatów.
W muzeum istnieje możliwość zbudowania własnych modeli, wykreowania postaci według swojej wyobraźni, a jeśli będziemy chcieli jeszcze więcej i dłużej budować, to pomogą nam w tym zakupione w muzealnym sklepiku zestawy oryginalnych klocków lego.
Muzeum jest czynne codziennie w godzinach od 10.00 – 18.00, bilety są w przystępnych cenach, miejsca zaś jest warte zobaczenia.

Ciekawe artykuły:

Muzeum Lego Karpacz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Review Overview
User Rating:
0/5
(62 votes)
Tags: certyfikat flange fitter, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, kinesiotaping bielsko biała, armatura łazienkowa Apavisa, kubota l3200 cena, vetrex-v90-alphaline, lpk110, glutamina katowice, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, kaplica Santori, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050
Written by admin